08.05.2014

Scrapkąt Mapowskiej

Ponieważ ostatnio udało mi się wreszcie przywieźć z Polski i złożyć nowe meble scrapowe i na dodatek wszystkie zmieściły sie w mojej scrapowej szafie, którą już kiedyś prezentowałam (KLIK), chciałabym dziś wirtualnie zaprosić Was do siebie i pokazać to, co zastaję, gdy wieczorem otwieram moją szafę i zasiadam do pracy ;) (Przez 2 lata, które minęły od poprzedniej prezentacji kącika, przybyło w nim sporo rzeczy :)).

Większość dobytku znajduje się w narożnej szafie z IKEI, która sprzedawana była jako szafa biurowa. Wysuwany blat przeznaczony na klawiaturę znacznie powiększa mi powierzchnię roboczą.
Pozostały dobytek mieści się w komodzie po lewej stronie, ale otwieram ją tylko w razie potrzeby.


Wewnątrz szafy zmieściło się dużo pudełek na różności, tacek z kwiatkami, kilka segregatorów, drukarka, a także 5 innych mebli: spora szafka na duże papiery, na blacie 3 szafki tzw. "na tusze" (ale trzymam w nich różności wszelakie) oraz na półce po prawej - szafka na małe papiery. A resztę to mam nadzieję, że mniej więcej widać :)

Kącik jest mały i w większoąci przypadków podczas pracy rozprzestrzeniam się na blat komody, pobliską ławę i podłogę, ale bardzo szybko mogę wszystko wrzucić do szafy, zamknąć i bałaganu nie widać. Niespodziewanych gości można wtedy przyjąć bez wstydu ;)


Pozdrawiam serdecznie! :)

13 komentarzy:

mosia m. pisze...

świetny kącik.
pięknie rozplanowałaś w sumie niewielką przestrzeń - wszystko na swoim miejscu :-)

Beata oln pisze...

bardzo lubię takie posty i wirtualne zwiedzanie scrapowych kącików czy całych scraproomów, fajnie, że pokazałaś różne swoje pomysły, dzięki :-)

Aggie pisze...

Wspaniały kącik scrapowy :) Szczerze mówiąc zazdroszczę i już się zastanawiam skąd by tu taką szafę dorwać i jak ją wkomponować ;) Podziwiam rozplanowanie i zagospodarowanie tak małej przestrzeni :)

Oliwiaen pisze...

Niesamowita organizacja, podziwiam :)

Anonimowy pisze...

O Matko jestem pod wrażeniem jak Ty to robisz że masz taki porządek:)
wspaniały kącik sobie urządziłaś :)

GosiaMachynia pisze...

oejejku jak ja bym chciała przyjmować gości bez wstydu :) u mnie kurcze na podłodze zawsze coś leży :)) Świetny koncik zazdroszczę :)))

Chimera pisze...

Świetnie zorganizowany kąt :)

Klaudia/Kszp pisze...

Pełna perfekcja, chciałabym mieć moją graciarnię tak uporządkowaną... ech

Karola B pisze...

o wow uwielbiam oglądać takie kąciki a twój zawiera dużo skarbów :))

Wioletta Jagiełło-Czech pisze...

Świetny kącik scrapowy. A ile tam widzę fajnych przydasi. :D

a.le kartka pisze...

Niewielka powierzchnia idealnie wykorzystana i porządek godny pozazdroszczenia:-) Bardzo fajny kącik.

Dorota ma Kota pisze...

o ja cię! robi wrażenie....
mogę tam zamieszkać? ;-)

moje-tworcze-miejsce pisze...

ależ mi się podoba! Rewelacja. Właśnie jestem na etapie rozmyślania nad kącikiem do pracy, bo na razie niczego nie mogę znaleźć i sama nie wiem co mam - tak mam poupychane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...