05.01.2015

Noworocznie

Witam serdecznie w Nowym Roku! :)

Przepraszam za dłuższą przerwę związaną z okołoświąteczno-noworocznym okresem wyjazdowym, ale już wracam na pełne obroty z nowymi siłami i naładowanymi bateriami ;)

W sumie powinnam zacząć rok od nowych prac, ale chciałabym pokazać jeszcze jedną zaległą, która przed świętami pojawiła się jako inspiracja na blogu ScrapCafe. Jest to eksplodujące pudełeczko kryjące ręcznie robiony tort przeznaczony dla pewnego Pomorzanina, dziadka mojej koleżanki. Mam nadzieję, że morski klimat pudełka przypadł mu do gustu ;).
Aby definitywnie pożegnać rok 2014 i z czystą kartą wkroczyć w 2015 postanowiłam zrobić małe podsumowanie ;)

Miniony rok był dla mnie dosyć intensywny, co najlepiej pokazują statystyki blogowe. Pojawiło się ponad 120 nowych postów. Często mnie tu odwiedzaliście i zostawiliście mnóstwo komentarzy. Chciałabym ogrooomnie podziękować za tę Waszą obecność i zawsze ciepłe słowa! :)
Wiele prac powstało jako inspiracje do wyzwań Scapgangu, dla ScrapCafe, a przez 3 ostatnie miesiące dla ScrapAndMe :)

Przejrzałam i wybrałam nieco "tworów" z 2014 roku, które najbardziej zapadły mi w pamięć :)

 
 
     

  
 

 
  
  

     
  
  
  
     
    


 Mam nadzieję, że nowy rok 2015 będzie równie płodny i rozwojowy, a może i lepszy,
czego i Wam szczerze życzę :)

7 komentarzy:

Młoda Kobieta pisze...

Pięknie tworzyłaś w 2014 i jestem przekonana, że równie pięknie będziesz tworzyć w 2015 :) Wspaniałe prace, miło je sobie poprzypominać! A pudełko boskie! :)

Joanna Jankowska pisze...

Zaglądanie do Ciebie to czysta przyjemność. :) Więc z pewnością nie zmieni się to w nowym roku :) Pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka M pisze...

Pudełko rewelacyjne. życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i oby był co najmniej tak płody twórczo jak 2014 :)

aleksandra Mayr pisze...

Boxik cudowny! Wszystkie prace zachwycają. Oby ten rok był równie dobry albo i lepszy. Oby obfitował w same dobre pomysły a ich realizacja sprawiała wiele satysfakcji i zadowolenia. Przede wszystkim życzę ale zdrowia i całe mnóstwo czasu :) Pozdrawiam

Agnieszka(AgaP) pisze...

Boxik cudny! Ma obłędnie dobrane kolory, przez co prezentuje się bardzo elegancko, ale jednocześnie ciepło! Świetny set prac w 2014 ;-D Wszystkiego dobrego i kreatywnego również w Nowym Roku!!!

Doti Melodia pisze...

cudowne prace, każda jedyna w swoim rodzaju

Wioletta Jagiełło-Czech pisze...

Pudelko zachwycilo mnie bardzo.
super jest przypomniec sobie Twoje piekne prace.
Zycze Ci by w Nowym Roku wystarczylo Ci czasu na realizacje pomyslow i bysmy mogli jak najwiecej ogladac Twoich pieknych prac. :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...