17.02.2014

Dla projektanta mody

Witajcie! :)

Bardzo lubię robić kartki, które są maksymalnie spersonalizowane, które zawierają coś wyjątkowego jednoznacznie kojarzącego się z adresatami.
W ramach inspiracji dla ScrapCafe postanowiłam podzielić się z Wami ostatnio wykonaną kartką, która okazała się być dla mnie niemałym wyzwaniem. Nie dość, że miała być dla mężczyzny (co już samo w sobie jest wyzwaniem ;) ), a do tego mężczyzna ów jest dosyć znanym projektantem mody.

Kartka męska, zatem jest na niej minimum ozdobników, zero kwiatków, etc. Paletę barw  zaczerpnęłam od przeważającej kolorystyki kolekcji projektanta (raczej ciemna, kolory ziemiste oraz ogniste). Główny element kartki stanowi manekin ubrany w mini-replikę jednego ze strojów zaprojektowanych przez jubilata. Najdłużej zajęło mi wymyślenie, z czego może być zrobiony stelaż dla plecionej spódniczki. Najlepsze okazały się rozprostowane zszywki wetknięte w kawałek modeliny ;)


Kartkę wykonałam głównie z papierów "Ale plama!" z Galerii Rae. Pozostałe materiałoznawstwo znajdziecie w poście na blogu ScrapCafe.

Czy Wy również uwzględniacie cechy, zainteresowania lub sytuacje, w jakich znajdują się odbiorcy Waszych ręcznie robionych upominków?

Pozdrawiam serdecznie!

10 komentarzy:

elpimpi pisze...

SUPER! Extra karteczka! Genialna kreacja! Świetny pomysł z tym gorsetem! Ja też zawsze uwzględniam dla kogo jest dany prezent - myślę, że wtedy gdy doda się coś takiego 'osobistego i szczególnego' właśnie dla tej osoby, prezent nawet najdrobniejszy sprawia niesamowitą radość! ♥

Aggie pisze...

Wspaniała kartka!

Chimera pisze...

Nie było to łatwe zadanie, ale poradziłaś sobie naprawdę świetnie! Kartka jest bardzo oryginalna :)

Wioletta Jagiełło-Czech pisze...

Świetna jest. A replika stroju powaliła na kolana. Tkana spódnica na zszywkach jest niezwykła. Podziwiam Twoja pomysłowość. Projektant na pewno był zachwycony. :)

Boei pisze...

Doskonały pomysł! Bardzo mi się podoba ta karteczka ;)

Anonimowy pisze...

Podium dla Ciebie wspaniale to wymyśliłaś całość jest cudowna niepowtarzalna:)

Anonimowy pisze...

Powiem szczerze, że jestem całkowicie oczarowana tą kartką! I ten pomysł z manekinem i tą plecioną spódniczką :) Jak zwykle zresztą widzę u Ciebie pomysłowo bardzo!

Amanda Wójcik pisze...

Przyznam, że pierwszy raz widzę taką karteczkę;) Świetnie wyszło

Agnieszka(aapas) pisze...

Świetna praca- rozwaliła mnie totalnie spódniczka manekina ;-D Rewelacyjna!!!!

Dorota ma Kota pisze...

Tak, ta personalizacja to ciężka sprawa ale i wielka frajda.
Na pewno podbudza kreatywność!
Ale czasami trzeba się nadumać.

a to super to wymyśliłaś.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...