01.02.2014

Vintage love

Dziś pierwszy dzień lutego, przez wielu kojarzony przede wszystkim z Walentynkami, czyli dniem zakochanych. W wielu miejscach już zaczynają pojawiać się serduszka, amorki, czerwienie i inne miłosne klimaty ;)

Również na blogu sklepowym ScrapCafe dziś bardzo miłośnie, a to za sprawą najnowszego wyzwania polegającego na wykonaniu pracy o miłości z wykorzystaniem tuszy Distress Ranger.

Moja kartka wygląda trochę, jakby miała już przynajmniej kilkadziesiąt lat, choć zapewniam, że powstała zaledwie kilka dni temu. Starego charakteru nabrała dzieki tuszowi Distress w kolorze Tea Dye. Kartka wykonana jest w całości z papierów z zestawu Mała czarna Studia75. Jedynie obrazek zakochanej pary pochodzi z Galerii Papieru. Całość dopełniają tekturki z Wycinanki.Zachęcam serdecznie do wzięcia udziału w wyzwaniu :)

Pozdrowienia dla Wszystkich!

7 komentarzy:

MONIKAAA pisze...

Cudowna!!!

Aggie pisze...

Śliczna jest :)

Wioletta Jagiełło-Czech pisze...

Piękny, starościowy klimacik wyczarowałaś w tej karteczce. Te papiery idealnie wg mnie nadają się do tego charakteru pracy.A Ty mnie w tym utwierdzasz, cudną karteczką. Zwróciłam też uwagę na pięknie udrapowana wstążeczkę :)

krystynas pisze...

Właśnie, klimat ten kartki jest niesamowity.

Anonimowy pisze...

Przepiękna praca:)

a.le kartka pisze...

Kartka rzeczywiscie wygląda jak nadgryziona zębem czasu:) Jest śliczna i stylowa.

OriBella pisze...

Prześliczna karteczka, uwielbiam takie klimaty:) Zachwycam się i wpatruję i stwierdzam, że wszystko jest tu idealne:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...