25.11.2013

Mini-pudełko z Mini na wyzwanie "Mini" ;)

Witajcie :)

Chciałabym Was serdecznie zaprosić na wyzwanie zapropoowane przez Chimerę, które dziś pojawiło się na blogu Scrapgangsterek. Zadanie polega na wykonaniu czegoś mini, nie większego niż 10cm x 10cm x 10cm.

U mnie na tę okazję powstało niewielkie eksplodujące pudełko (9cm x 9cm x 9cm) z miniaturowym modelem Mini Cooper'a w skali 1:60 ;)
Przeznaczone jest dla małego chłopca obchodzącego niebawem swoje drugie urodziny. Starałam się, żeby było wesoło, kolorowo i optymistycznie :)


Pudełko wykonałam z papierów pochodzących z różnych kolekcji Galerii Papieru: tej, tej i jeszcze tego arkusza. Chłopczyk z samochodem (kolorowany Promarkerami) to gumowy stempel z Latarnii Morskiej, natomiast kartka z kalendarza pochodzi ze sklepu Lemonade.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na wyzwanie!

7 komentarzy:

Bea pisze...

co za fura!!! Powiem Ci,że nie jeden pełnoletni ucieszył by się z tego pudełka ;) Śliczne!

Barbara pisze...

Ale cudnie !!! NIESAMOWICIE !!! bardzo podoba mi się pomysł z tym wiatraczkiem na wieczku i samochodzikiem przewiązanym kokardką :)

mapowska pisze...

Dziekuję serdecznie :)
Basiu, ta kokardka fajnie wygląda, ale jest tam głownie ze względów użytkowych ;). Przytwierdza samochodzik do dna pudełka, więc samochodzika nie ruszy. Bałam się, że same kosteczki pianki by go nie utrzymały, szczególnie, że kółka sie kręcą ;) A tak to można pudełko przewracać, wywracać, stawiać do góry nogami, a autko ani drgnie ;)

Szara pisze...

Genialne pudełko i piękne autko! Chętnie bym takie przygarnęła :P

mamuska73 pisze...

jak zwykle cudo

Cudaczek pisze...

Wymiata!!!

Wioletta Jagiełło-Czech pisze...

Cudny box. I jak przystała na jego nazwę z niespodzianką. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...